AVE030020E16R0KE
ADJ PWR RES 16 OHM 300W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1576939-AVE030020E16R0KE
شماره قطعه سازنده:
AVE030020E16R0KE
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
16 Ohms 300 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length
More Information
دسته بندیمقاومت قدرت قابل تنظیم
سازندهVishay Huntington Electric Inc.
RoHS 1
سلسلهAVE
بسته / موردRadial, 3 Lead, Tubular
نوع نصبChassis Mount
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 300 W
قطر1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 16 Ohms
طول 8.500" (215.90mm)