D50K1R0E
ADJ PWR RES 1 OHM 50W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1577138-D50K1R0E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
D50K1R0E
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
1 Ohms 50 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 4.000" (101.60mm) Length
More Information
دسته بندیمقاومت قدرت قابل تنظیم
سازندهOhmite
RoHS 1
سلسلهDividohm®210
بسته / موردRadial, 3 Lead, Tubular
نوع نصبChassis Mount
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 50 W
قطر0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 1 Ohms
طول 4.000" (101.60mm)