AVT05006E2R000KE
ADJ PWR RES 2 OHM 50W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1576972-AVT05006E2R000KE
شماره قطعه سازنده:
AVT05006E2R000KE
برگه اطلاعات فنی:
2 Ohms 50 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm) 4.016" (102.00mm) Length
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 50 W
قطر0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 2 Ohms
طول 4.016" (102.00mm)