AVE030020ER200KE
ADJ PWR RES 200M OHM 300W CHAS
قسمت # NOVA:
416-1576952-AVE030020ER200KE
شماره قطعه سازنده:
AVE030020ER200KE
برگه اطلاعات فنی:
200 mOhms 300 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 300 W
قطر1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 200 mOhms
طول 8.500" (215.90mm)