3224W-2-103E
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
NOVA-Teilenummer:
420-1599198-3224W-2-103E
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
3224W-2-103E
Standardpaket:
250
Technisches Datenblatt:
10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment
BefestigungsartSurface Mount
Basisproduktnummer 3224W
WiderstandsmaterialCermet
Größe / DimensionRectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.209" H (4.80mm x 3.50mm x 5.30mm)
AnpassungstypTop Adjustment
Leistung (Watt) 0.25W, 1/4W
Toleranz±10%
Temperaturkoeffizient±100ppm/°C
Widerstand 10 kOhms
BeendigungsstilJ Lead
Andere Namen3224W-2-103E-ND