DEA255375BT-2076A1
RF FILTER BANDPASS 5.375GHZ 1008
NOVA-Teilenummer:
327-2551788-DEA255375BT-2076A1
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
DEA255375BT-2076A1
Standardpaket:
2,000
Technisches Datenblatt:
5.375GHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 950MHz Bandwidth 1.2dB 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
SerieDEA
Welligkeit1dB
Paket/Koffer1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Größe / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Bandbreite 950MHz
Frequenz 5.375GHz Center
Einfügedämpfung 1.2dB
Filter TypBand Pass
Höhe (max.) 0.039" (1.00mm)