TG2520SMN 20.0000M-ECGNNM3
XTAL OSC TCXO 20MHZ CSW 1.8V
NOVA-Teilenummer:
289-1945256-TG2520SMN 20.0000M-ECGNNM3
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
TG2520SMN 20.0000M-ECGNNM3
Standardpaket:
250
20 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V - 4-SMD, No Lead
More Information
KategorieOszillatoren
HerstellerEPSON
RoHS 1
VerpackungTape & Reel (TR)
Funktion -
Betriebstemperatur -40°C ~ 85°C