AVT02506E500R0KE
ADJ PWR RES 500 OHM 25W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1576958-AVT02506E500R0KE
Hersteller-Teile-Nr:
AVT02506E500R0KE
Technisches Datenblatt:
500 Ohms 25 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm) 2.000" (50.80mm) Length
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 25 W
Durchmesser0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 500 Ohms
Länge 2.000" (50.80mm)