AVT20020E2R000KE
ADJ PWR RES 2 OHM 225W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1577004-AVT20020E2R000KE
Hersteller-Teile-Nr:
AVT20020E2R000KE
Technisches Datenblatt:
2 Ohms 225 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 10.512" (267.00mm) Length
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 225 W
Durchmesser1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 2 Ohms
Länge 10.512" (267.00mm)